Specjalizujemy się w zakresie tworzenia instalacji nawodnieniowych i fertygacyjnych dla każdego rodzaju uprawy w sadach, jagodnikach, szkółkarstwie ogrodniczym i leśnym, a także tunelach i obiektach szklarniowych. Skutecznie robimy to od 1994 roku i nieustannie rozwijamy się, aby naszym klientom przedstawiać najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne, pozwalające usprawnić ich prace i tym samym zwiększyć plony. Setki wdrożonych projektów nauczyły nas efektywnego podejścia do indywidualnych potrzeb klienta. Służymy pomocą zarówno w doborze poszczególnych elementów nawodnieniowych, jak i w kompleksowym wykonaniu instalacji, od projektu przez montaż po serwis.

Skuteczność naszych realizacji i zadowolenie klientów zachęciły nas do rozszerzenia działalność także poza granicami Polski. Nasze pomysły i innowacyjne rozwiązania  cieszą się uznaniem nabywców m.in. z Litwy, Łotwy, Ukrainy, Białorusi, Chorwacji, Uzbekistanu, Azerbejdżanu czy Kazachstanu.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą lub chcielibyście uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów i usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!