Oferta, którą chcemy Państwu przedstawić jest szeroko zróżnicowana i bardzo bogata. Mamy nadzieję, iż przejrzystość propozycji w tym katalogu ułatwi Państwu odpowiedni dobór elementów w budowie instalacji nawodnieniowych.

Produkty oferowane przez naszą firmę cieszą się jak najlepszą opinią na świecie, a także i w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Sterylizator warstwowego przepływu - Ultra LF (Spagnol)

Miksery nawozowe Spagnol Evo Każdego roku gospodarstwa tracą bezpowrotnie ok. 7000 m³/ha na rok pożywek nawozowych z tzw. przelewu. Są to duże straty finansowe oraz olbrzymie szkody w środowisku naturalnym, polegające na zanieczyszczeniu wód gruntowych.

Sterylizator Ultra LF firmy Spagnol wychodzi naprzeciw tym problemom. Sprzęt ten pozwala na ponowne użycie pożywki nawozowej z drenażu. Dzięki neutralizacji ogromnej części bakterii, zarodników przetrwalnikowych, wirusów, nicieni zapewnia bezpieczeñstwo ponownego użycia pożywki nawozowej bez obawy zarażenia i rozprzestrzenienia chorób w szklarniach.

Ultra LF zapewnia doskonałą skuteczność i optymalny poziom dozowania UV w prosty i niezawodny sposób. Przepływające warstwy krążą pod lampami sterylizującymi, ale nie mają z nimi kontaktu, więc przepływ UVS nie jest zakłócony przez osady soli czy brudu. Specjalne lustra odbijają całe promieniowanie UVC lamp do sterylizowania przepływających warstw. Zarządzanie tym systemem jest całkowicie automatyczne. Utrzymanie i konserwacja jest ograniczona i nie wymaga wyspecjalizowanego personelu, tak więc może być wykonywana bezpośrednio przez klienta.

Kompletny system dla odzysku pożywek nawozowych:


Strony www dla sadowników