Oferta, którą chcemy Państwu przedstawić jest szeroko zróżnicowana i bardzo bogata. Mamy nadzieję, iż przejrzystość propozycji w tym katalogu ułatwi Państwu odpowiedni dobór elementów w budowie instalacji nawodnieniowych.

Produkty oferowane przez naszą firmę cieszą się jak najlepszą opinią na świecie, a także i w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

O firmie:


Soldrip Oferta, którą chcemy Państwu przedstawić jest szeroko zróżnicowana i bardzo bogata. Mamy nadzieję, iż przejrzystość propozycji w tym katalogu ułatwi Państwu odpowiedni dobór elementów w budowie instalacji nawodnieniowych. Produkt oferowane przez naszą firmę cieszą się jak najlepszą opinią na świecie, a także i w Polsce.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielami firm:
Sistema Azud (filtry dyskowe oraz linie kroplujące), John Deere Water( dawne T-system Europe - linie kroplujące), Lama (filtry żwirowe), Vyrsa (zraszacze), Baccara Geva (elektrozawory), Spagnol Greenhouse Technologies (miksery nawozowe, kontrola klimatu).

Ściśle współpracujemy również z polskimi przedstawicielami takich firm jak: Hunter, Espa, Ebara, Fip, Unidelta.

Naszą działalność rozpoczeliśmy w 1994 roku w Skierniewicach. W obecnej chwili prowadzimy działalność handlowo - usługową, jak również doradczą na terenie całej Polski, a także litwy, Łotwy i Ukrainy.

Soldrip - O firmieIstotą naszej działalności jest przede wszystkim wykonywanie usług w zakresie kompleksowej budowy instalacji nawodnieniowych w sadach, jagodnikach, uprawach polowych, szkółkarstwie ogrodniczym i leśnym, a także tunelach i obiektach szklarniowych.

Zajmujemy się także dozowaniem CO2 oraz budową instalacji kontroli klimatu w szklarniach. Posiadamy prężnie działający oddział w Kaliszu oraz sieć dystrybucji, którą ciągle rozbudowujemy. Bierzemy udział w wielu wystawach ogrodniczych.

Zapraszamy do współpracy.

Strony www dla sadowników