Oferta, którą chcemy Państwu przedstawić jest szeroko zróżnicowana i bardzo bogata. Mamy nadzieję, iż przejrzystość propozycji w tym katalogu ułatwi Państwu odpowiedni dobór elementów w budowie instalacji nawodnieniowych.

Produkty oferowane przez naszą firmę cieszą się jak najlepszą opinią na świecie, a także i w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Hunter - Zraszacze wynurzane statyczne

Zraszacze wynurzane statyczne Hunter

Uszczelka samooczyszczająca w jednym odlewie

Wielofunkcyjną samooczyszczającą uszczelkę uruchamianą ciśnieniowo zaprojektowano w celu zmniejszenia przepływu wody. Uszczelnienie z przepłukiwaniem zerowym pracuje przy niskich wartościach ciśnienia i dopuszcza większą liczbę głowic zraszających w tej samej strefie. Konstrukcja uszczelki samooczyszczającej chroni podstawkę podczas pracy i nie dopuszcza do wpadania zanieczyszczeń podczas wysuwania się głowicy, zmniejszając wystawanie podstawki.

Zaślepka korpusu ZAPEWNIA SZCZELNOŚĆ pod wysokim ciśnieniem

Linia Pro-Spray to wytrzymały korpus i trwała zaślepka o konstrukcji umożliwiającej przetrwanie w najtrudniejszych warunkach, m.in. warunkach ruchu pieszego i pracy ciężkich maszyn. Ponadto wielowątkowa konstrukcja przypory zapewnia doskonałą przyczepność zaślepki do korpusu, co pozwala głowicy wytrzymać wysokie wzrosty ciśnienia wlotowego.

Wytrzymała sprężyna

Najsilniejsza sprężyna powrotna zapewnia powrót w każdych warunkach.

Regulacja ciśnienia do 2,1/2,8 bar

Zraszacze wynurzalne Hunter regulowane ciśnieniowo kalibruje się do wymogów dowolnej instalacji. PRS30 z brązową zaślepką optymalizuje wydajność tradycyjnych zraszaczy na poziomie 2,1 bar. Model PRS40 z szarą zaślepką zaprojektowany został dla rotora MP i jest to jedyny model wynurzalny 2,8 bar dostępny aktualnie na rynku.

Dostępne modele zraszaczy statycznych:

Kliknij w ikonę aby pobrać PDF z charakterystyką techniczną danego modelu.
Strony www dla sadowników